Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Doprava ZDARMA!

Velkoobchod

Roušky a respirátory velkoobchod

 

V případě zájmu volejte prosím obchodního zástupce pana Tomáše Linka 603 161 998,

ceník Vám zašleme na vyžádání mailem.

 

Jednorázové roušky

Rouška 3


Pro zlepšení ochrany proti vdechovaným nečistotám, bacilům a smogu, můžete využít praktické řešení - jednorázové roušky. Ideálně plní nároky pro jednoduché nasazení při práci, procházce znečištěným prostředím, infekčním prostředí apod.

 • Jednorázové použití
 • Vysoká prodyšnost umožňuje pohodlné dýchání
 • Vysoká filtrační účinnost
 • Materiál: mikrovlákno

 

 

Chirurgické roušky

Rouška 3


Pro zlepšení ochrany proti vdechovaným nečistotám, bacilům a smogu, můžete využít praktické řešení - chirurgické roušky nejvyšší kvality určené nejen pro nemocnice, zdravotnická střediska a ordinace. Ideálně plní nároky pro jednoduché nasazení při práci, procházce znečištěným prostředím, infekčním prostředí apod.

Ochrana typu IIR.

Rouška ochranná ANTI-COVID-01 je složená ze 3 vrstev. Na horní straně je zesílená pro lepší přilnutí k obrysu obličeje a je vybavená flexibilními gumičkami/šňůrkami, které se přizpůsobí každé velikosti hlavy. Je vyrobená z netkaného materiálu. Chrání uživatele před kapénkovou infekcí a zároveň minimalizuje šíření infekce, pokud je uživatel nakažen. Anatomický tvar a měkké okraje zaručují komfort při nošení. Efektivita filtrace je BFE 99% dle EN 14683. AR99-7002 ústní rouška neobsahuje latex. Ústní roušky jsou základní ochranou dýchacích cest. Roušky pravidelně měňte a mějte na paměti, že účinnost jakékoliv ústní ochrany se snižuje, čím více je rouška navlhlá. Dbejte i na správné nasazování a nošení roušky. Výborně přilne k obličeji opatřena flexibilními gumičkami / šňůrkami ochrana pro uživatele a okolí před kapénkovou infekcí vysoký komfort při nošení účinnost bakteriální filtrace BFE 99%! Používá se pro zdravotnický personál - zesílená účinnost.

 • Jednorázové použití, zesílená účinnost
 • Umožňuje pohodlné dýchání
 • Velice vysoká filtrační účinnost BFE 99%
 • Materiál: modrá venkovní vrstva - 25g /m čtvereční netkaný polypropylen, vnitřní filtr bílý - 25g / m čtvereční – BFE 99 filtr, bílá venkovní vrstva - 25g /m čtvereční netkaný polypropylen

 

 

Respirátor FFP2/N95

RespirátorFFP2 kopie


Certifikovaný respirátor disponuje stupněm ochrany ekvivalentním FFP2 (FFP2 filtruje min. 94%).

 • Respirátor poskytuje nositeli efektivní ochranu před kapénkovou / virovou nákazou
 • Respirátor chrání nositele i jeho okolí

 

 

Anti-COVID dezinfekce

PROFEX Anti-VIRUS hygienický gel na ruce 100 ml


Dezinfekční přípravek, dezinfekce rukou. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

 • Přípravek ničí:Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

 

Antibakteriální gel Hand & Be

Antibakteriální prostředky

Gelový alkoholový prostředek určený k dezinfekci rukou a pokožky. Slouží k ničení a zneškodňování bakterií, virů. K regulačního účinku mikroorganismů se použije vysokoprocentní směs alkoholů, která zabrání negativnímu působení bakterií a virů. Je příjemný na pokožku, kterou nevysušuje.

 

 

Rukavice mikrotenové

Mikrotenové rukavice

Jednorázové Ochranné mikrotenové rukavice 100 ks v balení Používají se v potravinářství a v obchodech. Vhodné i jako ochrana proti virům a bakteriím. 

 

Rukavice vinylové

Vinylové rukavice

Pro zlepšení ochrany proti nečistotám, bacilům můžete využít praktické řešení jednorázové vinylové rukavice. Ideálně plní nároky pro jednoduché nasazení při práci, znečištěném prostředím, infekčním prostředí apod.

Cenovou nabídku vinylových rukavic zpracujeme na míru.

 

Respirátor KN95 s dvěma ventily a uhlíkovým filtrem

Respirátor KN95 s dvěma ventily a uhlíkovým filtrem

Filtrační polomaska (respirátor)

s výdechovými ventily poskytuje pohodlí a styl při zachování vysoké účinnosti. Tento produkt zajišťuje účinnou ochranu dýchacích orgánů nejen v odvětvích průmyslu, kde jsou pracovníci vystaveni částicím prachu a/nebo netěkavých kapalin.

 

Ochranný štít

Ochranný štít 2

Chraňte oči a obličej průhledným ochranným štítem. Na čelo přiléhá elastickým pěnovým páskem. Pěnový pásek a upevňovací zařízení drží štít od obličeje, což poskytuje prostor pro brýle. Chrání obličej před viry, tělními tekutinami nebo škodlivými chemickými látkami.
Lehký a pohodlný na nošení, rychlý a snadný na nošení. Nastavitelná guma a je vhodná pro děti i dospělé. 180 stupňový úhel ochrany. Rozměr: 22 x 32 cm